Přihlášení:

Přidejte se k nám

Newsletter:

Osobní rozvoj

Transformace vědomí – tajemství kříže

Originální název: Transformace vědomí – tajemství kříže
Autor: Tomáš Keltner
Vydal: KELTNER Publishing s.r.o.
Jazyk: Čeština
Vazba: Měkká vazba (brožovaná)
Formát: 140 x 210 mm
Počet stran: 224
Rok vydání: 2013
Kód produktu: 1001
ISBN: 978-80-254-2713-2
EAN: 9788025427132
Dostupnost: Nedostupné
E-book: V elektronické verzi zde
190 Kč

Popis produktu

Anotace:
„Emoce je alergická reakce těla na rozum a především prostředek k ovládání lidí.“

Jedna z nejčtenějších knih v oblasti osobního rozvoje u nás – přes 13.000 prodaných kusů bez reklamy a marketingové podpory. Nyní k dostání také v elektronické podobě. Cílem knihy je zprostředkovat čtenářům informace a také praktická cvičení potřebná k tomu, aby mohli svobodně tvořit, resp. žít svůj život tak, jak skutečně chtějí.
Všechny popsané metody jsou postavené na osobních zkušenostech a vše, co autor popisuje, sám skutečně prožil a aplikoval ve svém vlastním životě. Český autor Tomáš Keltner původně působil v tajných službách, později byl osobním ochráncem nejvýše postavených českých i světových politiků, aby se v závěru této své životní fáze stal elitním vojákem speciální jednotky nasazované ve válečných konfliktech.
Kniha vynikajícím a zcela novým způsobem zpracovává téma emocí. Vysvětluje, co to jsou emoce, jak jsou zaměňovány s city a pocity, jak na nás působí a co s nimi můžeme dělat. Mnoho lidí si myslí, že emoce jsou přirozenou součástí našeho života a není potřeba s nimi nic dělat a pokud ano, tak snad pouze s těmi, které jsou považovány za negativní. To je masově rozšířený a fatální omyl. Právě to je jeden ze způsobů, jak jsou lidé ovládáni a manipulováni.

Autor v textu pracuje také s citacemi z Bible, které vysvětluje pro mnohé zcela novým způsobem. Jak sám říká: „Vzešli jsme z křesťanského prostředí. Nemůžeme jím být neovlivněni. Proto nemá smysl s těmito kořeny bojovat, ale je potřeba je přijmout a pochopit, jaké limity způsobují. Jen tak lze tyto vazby rozpustit a osvobodit se.“

Kapitola věnovaná dětem vysvětluje základní principy komunikace a chyby, které vznikají ve vztahu rodič – dítě a jejich vliv na sebevědomí dítěte v dospělosti. Kapitola o sexu se zabývá utajovanými a vesměs nepochopenými souvislostmi, které ovlivňují náš život.

Co říkají o této knize čtenáři:

„Prostě zde cítím tu velkou snahu popsat co nejpřesněji postup tak, aby látka byla co nejlépe pochopitelná co nejširšímu publiku, kterému je určena. A tato snaha vychází z velké a hluboké touhy Vaší sdílet své vědění s okolím. Tenhle autorův přístup a účast na současné situaci mě hluboce dojímá. To, co v té knize je napsáno je samo o sobě poklad, ale ten způsob podání a naléhavost, kterou čtu mezi řádky má na mě eletrizující efekt a umocňuje zážitek na x-tou.”

Knihu můžete získat také v elektronické podobě na webu PALMKNIHY: http://www.palmknihy.cz/transformace-vedomi.html

Dotaz k produktu

Políčka označená * jsou povinná.

Dotaz k produktu
Jméno:
Telefon:
Email:
*Email:
Produkt:
Dotaz:

Copyright © 2020 SEO kvalitně. All rights reserved. | Administrace